1 urodziny ICC !

        To właśnie dziś dokładnie rok temu powstała firma ICC Sp. z o.o.  Nowy podmiot na rynku call center skupiający ludzi z pasją, zaangażowaniem i determinacją. W pierwsze urodziny Firmy w szczególności chcemy podziękować całej ekipie naszych konsultantów, bez których ta firma nie byłaby tu gdzie jest teraz. To właśnie wy tworzycie naszą społeczność, przyczyniacie się do naszego sukcesu i uczestniczycie w stałym rozwoju firmy.

Dziękujemy również naszej kadrze zarządzającej za zaangażowanie, wiedzę i zapał do pracy. Dzięki Wam stale powiększamy nasz portfel klientów i z sukcesem obsługujemy naszych partnerów.  Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie i współpracę, a partnerom za rzetelne usługi i lojalność.

W minionym roku mieliśmy przyjemność współpracy z liderami branży motoryzacyjnej, odzieżowej, fotowoltaicznej i nieruchomości. Pozyskaliśmy i obsłużyliśmy kilkanaście dużych kontraktów. Wprowadziliśmy na rynek nasz autorki projekt kampanii dla mikro i małych firm zwany „BIZNESOWĄ SZCZEPIONKĄ”, dedykowane usługi dla branży fotowoltaicznej i ubezpieczeniowej. Świadczyliśmy usługi darmowego doradztwa biznesowego i przeprowadziliśmy kilka darmowych konsultacji dla przedsiębiorców. Nasz zespół zasiliło kilkanaście nowych osób, a my sami stale podnosimy swoje kwalifikację, aby móc świadczyć nasze usługi na jak najwyższym poziomie. 

W następnym roku będziemy nadal starali się spełniać wszystkie Wasze oczekiwania i stale podążać za nowinkami technicznymi i zmianami na rynku. 

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy !!!

Zespół ICC

0
Minut rozmów dziennie naszych konsultantów !