Biznesowa szczepionka – czyli jak call center pomaga pozyskiwać klientów mirko i małym firmom.

          To co dziś wiemy z całą pewnością to fakt, że jesteśmy w centrum wielkiego chaosu. Wciąż zmieniające się prawo, spadki obrotów w firmach, rosnące koszty prowadzenia działalności i coraz większa trudność w dotarciu do nowego klienta. Każda firma stara się jak najlepiej zoptymalizować koszty by zachować płynność finansową i nie redukować zatrudnienia. 

A co jeżeli powiem Ci, że jest sposób na zwiększenie przychodów Twojej firmy dużo tańszy niż własny dział handlowy i koszt agencji marketingowej?

Od dłuższego czasu dostajemy szereg zapytań od agentów, handlowców, właścicieli mikro i małych firm czy jesteśmy w stanie pomóc  im zwiększyć sprzedaż, wygenerować leady sprzedażowe czy umówić spotkania biznesowe na podstawie umowy o bardzo małym budżecie. Nie mieliśmy takiego produktu do dziś ! Dziś z dumą możemy zaprezentować Ci usługę, która jest stworzona specjalnie dla Ciebie:

BIZNESOWA SZCZEPIONKA” Co wyróżnia na rynku naszą ofertę?

  • adresatami oferty są agenci, handlowcy właściciele mikro i małych firm dowolnej branży,
  • jasna i przejrzysta umowa z jednorazową opłatą,
  • zakup profilowanej bazy pod Twoje potrzeby,
  • 500 wykonanych telefonów i 500 wysłanych maili,
  • darmowy projekt graficzny mailingu,
  • dostęp do 100 % nagrań z rozmów konsultantów,
  • doradztwo na każdym etapie kampanii.

Jak myślisz co może się zmienić w Twojej firmie, jeżeli zadzwonimy do 500 potencjalnych klientów ? Tak, możesz znacząco zwiększyć swoją sprzedaż i rozwinąć swój biznes.

Dzięki każdej podpisanej umowie zyskuje również nasza załoga, której zdecydowaliśmy się oddać 100 % zarobku z tego projektu.         Jak widzisz jesteśmy zdeterminowani aby Twoja firma odniosła sukces !

 

0
Mikro i małych firm skorzytsło już z tej oferty.