Jeżeli szukasz wartościowych leadów B2B i B2C z przyjemnością przedstawiamy Ci usługę dzięki, której Twój portfel odbiorców zdecydowanie się powiększy a sprzedaż wzrośnie. Działamy na terenie całej Polski dostarczająć Ci codziennie potencjalnych klientów. 

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji:

– specjalnie dla Ciebie zakupujemy profilowaną bazę danych,

– pozyskanego leada przekazujemy tylko Tobie,

– masz dostęp do 100 % nagrań rozmów naszych agentów,

– zapewniamy bardzo preferencyjne warunki kampanii testowych.

Naszą specjalnością jest pozyskiwanie dla Ciebie klientów. Cechuje nas najwyższy poziom rozmów i ogromne doświadczenie sprzedażowe. Robimy to efektywnie, bo kochamy rozmawiać z ludźmi.

Masz ciekawy produkt i usługę ? Chcesz przedstawić ją klientowi podczas spotkania? Ta propozycja jest dla Ciebie. Ty informujesz nas o swojej grupie docelowej a my zajmujemy się resztą. 

Prowadzimy Twój sklep internetowy na każdym etapie sprzedaży. Począwszy od pozyskania klienta, zakupów, do etapu opieki posprzedażowej. 

W związku z dynamicznym rozwojem branży fotowoltaicznej przygotowaliśmy dedykowaną ofertę na pozyskiwanie klientów. Posiadamy rzetelnych dostawców baz danych co sprawia, że nasza oferta jest skuteczna i konkurencyjna.

Jesteś handlowcem lub agentem ubezpieczeniowym i szukasz klientów zainteresowanych swoimi usługami?  Mamy dla Ciebie rozwiązanie pozwalające niskim kosztem pozyskać wartościowe kontakty.

Branża motoryzacyjna to nasza ulubiona branża. Dlaczego ? Ponieważ przez lata opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania, pozwalające na najbardziej efektywną pracę dla naszego klienta.

W ramach optymalizacji kosztów prowadzenia firmy przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę wirtualnego biura, która oprócz samego adresu do rejestracji firmy i korespondencji daje bardzo dużo udogodnień i usług dodatkowych. Proponujemy współpracę w trzech wariantach. Szczegóły współpracy wraz z cennikiem znajdziesz na naszej stronie www w zakładce „wirtualne biuro”

Terminowe płatności należności, to gwarancja płynności finansowej i dobrze prosperującego biznesu. Jak dbać o to, by wszystkie płatności przychodziły o czasie? Tutaj na pomoc przychodzi usługa monitoringu należności, w ramach której monitorujemy wystawiane przez Ciebie faktury, przypominamy o terminach płatności i prowadzimy wstępną miękką windykację.

Co robić jeżeli klient nie płaci ? Zostawić to profesjonalistom. Zajmujemy się Twoimi należnościami w 3 etapach:

– miękkiej windykacji

– postępowania sądowego,

– egzekucji komorniczej.

Zapraszamy do bezpłatnej wyceny.

0
Zadowolonych klientów